Londen met kerst. Het was magisch! Mijn vijfde keer in de Britse hoofdstad, maar nooit eerder was ik er zo vlak voor kerst. En voor mijn dochter was het de eerste keer. We hadden iets te vieren, want ze is geslaagd voor haar opleiding.
We deden een lichtjestour op het dek van een dubbeldekker. Alsof je twee uur lang door een sprookje reed, zoveel lichtjes!
Kijk, een adventshuis met achter elk deurtje een kamer.
Natuurlijk zagen we de high lights zoals Buckingham palace, the Big Ben, the London Eye enThe Tower Bridge.
Maar het waren ook de kleinere dingen die grote indruk maakten, zoals dit tamme eekhoorntje in Hyde Park.
Of deze twee dichters die ter plaatse een gedicht voor je uittikten op een oude typemachine. In mijn geval werd het een verjaardaggedicht.
Ik moest ook weer terugdenken aan die allereerste keer in Londen. Ik was 18 en ging met een vriendin met het vliegtuig naar de hoofdstad. Nooit eerder had ik echt gereisd. Als gezin gingen we hooguit met de auto naar Sauerland. En nu was ik er dus weer, met een dochter die inmiddels ouder is dan ik toen was.
En mijn bezoekje aan een gedichtjesapotheek houden jullie ook nog tegoed in het nieuwe jaar!
Dus om in Britse termen af te sluiten: stay tuned!
Liefs,
Carolien








Er gaat niks boven London zeg ik altijd maar. Ik was er dit jaar vier keer. Oke dat was wat overdreven, maar ik maak al weer nieuwe plannen voor 2025
BeantwoordenVerwijderenJa Londen is zo leuk, ook zonder kerst.
BeantwoordenVerwijderenIk was er met oudste zoon jaren geleden voor kerst.
Harrods helemaal versierd, prachtig! en dan de lichtjestour die we deden, ik wil graag nog eens. (vooral nu ik jouw foto's zie)
De lichtjestour staat ineens op mijn wensenlijstje. 😃
BeantwoordenVerwijderenJaaa doen!!
VerwijderenF904D3BA57
BeantwoordenVerwijderensms onay
Lodyo.com Güvenilir mi
Bot Takipçi Atma
Telegram Para Kazanma
Instagram Takipçi Arttırma
EBAC5A8C8C
BeantwoordenVerwijderenhacker kirala
hacker bul
tütün dünyası
hacker bulma
hacker kirala
BeantwoordenVerwijderenDer BSI-Bericht 2024 zeigt, dass viele Fachkräfte sich bei Cybersecurity-Weiterbildung für flexible Teilzeitmodelle entscheiden. Diese Option erleichtert es, Beruf und Familie unter einen Hut zu bringen, ohne die Karriere zu vernachlässigen. In der Praxis bedeutet das, Kurse abends oder am Wochenende zu absolvieren, was den Alltag deutlich weniger belastet. Das Bundesamt empfiehlt in §8 Absatz 1 des BSI-Grundschutzes spezielle Module für berufstätige Personen. Auf https://csvisor.de/ finden Interessierte passende Angebote, die sich an den Bedürfnissen von Berufstätigen orientieren. Die Erfahrung zeigt, dass gerade im Bereich cybersecurity weiterbildung in Teilzeit die Motivation steigt, weil Lerninhalte gezielt und praktisch vermittelt werden können. Dadurch verbessern sich nicht nur Fähigkeiten sondern auch die Chancen auf dem Arbeitsmarkt erheblich.