vrijdag 13 maart 2026

Boekcirkel

Naast ZusterHood doe ik dit jaar ook voor het eerst mee aan het project ‘Boekcirkel’. Ik zag dat voorbij komen op Instagram en als liefhebber van boeken en leesfanaat kon ik hier niet omheen. Het is minder bewerkelijk, dus dat kon er nog wel bij 😊

 

Wat houdt Boekcirkel in?

Je wordt ingedeeld in een groep van 7 mensen. Je kiest een dun boekje uit met maximum van 100 pagina’s. Een kort verhaal dus, maar wel eentje dat je aanspreekt. Vervolgens ga je lekker creatief los in dat boek. Je onderstreept de zinnen die je mooi vindt, maakt doodles in de kantlijn of je plakt en tekent er iets bij. Ook kun je er iets instoppen, een mooie boekenlegger in het thema, een gedroogde bloem of een brief.

Daarna gaat jouw boekje naar de volgende persoon in de cirkel en die gaat haar eigen bevindingen erbij schrijven/tekenen/plakken. Aan het einde van het jaar krijg je je boekje terug, maar het lijkt dan meer op een junk journal met al die andere bijdragen. 

Ik kwam bovenstaand boekje tegen: ‘Uit liefde voor het lezen’. Er staan allemaal beschouwingen in over het belang van taal en lezen in het bijzonder. Leuke, korte hoofdstukjes die stof tot denken geven.

In een brief schreef ik over mijn liefde voor het lezen. Verder ging ik dus lekker los op de verschillende pagina's. Een aantal voorbeelden zie je hier:







Ik ben benieuwd welk boekje ik volgende maand krijg en hoe mijn boekje er straks, na een jaar, uitziet!

Lees jij graag?

Liefs,
Carolien



 

Geen opmerkingen:

Een reactie posten

Lief dat je een berichtje achterlaat!